MÜŞTERİ HİZMETLERİ YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Yer
: Dedeman Bostancı Hotel, İstanbul
Başlama Tarihi
: 08.02.2020
Bitiş Tarihi
: 09.02.2020
Süre
: 02 Gün - 14 Saat


Ayrıntılı Bilgi

Müşteri Nelere Dikkat Eder?

 • Müşteri Hizmetinin Somut ve Soyut Boyutları Nelerdir?
 • Hizmeti Mükemmel Yapan Şey Nedir?

Müşteri Hizmetleri Yönetimi

 • Müşteri Hizmetleri Yönetimi Nedir, Ne Değildir?
 • Müşteri Hizmetleri Yönetiminde Alternatif Yaklaşımlar
 • Müşteri Hizmetlerinin Kurumsal Yapılanma İçindeki Yeri ve Önemi

Müşteri Hizmetleri ve İlişkileri Yönetimi

 • Müşteri Sınıflandırması Nasıl Yapılır?
 • Müşteri Hizmet Standartları Belirlenmesi ve Yönetimi
 • Müşteri İlişki Yönetiminde Temel Esaslar
 • Müşteri Hizmetleri Performans Yönetimi

Müşteri/Tüketici İletişimi ve İlişkileri Yönetimi (CRM)

 • Müşteri / Tüketici İlişkisizliğinin Maliyeti ve Tüketici İlişkisinin Şirket Karlılığıyla Bağlantısı
 • Müşteri/Tüketici İlişkileri Yönetimi Departmanının Sorumlulukları
 • Müşteri/Tüketici Şikayetleri Takibi ve Analizi

Eğitim Tarihi ve Yeri:
08/ 09 Şubat 2020 Cumartesi/ Pazar 10:00 – 18:00
Dedeman Bostancı Hotel, İstanbul

EĞİTMEN:
CEYHUN YEŞİLŞERİT

1982 Yılında lisansını İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi'nden aldıktan sonra akademik çalışmalarını İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İşletmecilik Bölümünde sürdüren Yeşilşerit, birçok yurtiçi ve yurtdışı eğitimleri ile akademik yaşamını zenginleştirdi. Bunların arasında, , İşletme İktisadı Enstitüsü İşletmecilik Uzmanlaşma, ITC Cenevre Trade Tutor, Pipelife Business School eğitimleri öne çıkanlardır.
1982 yılında başladığı profesyonel iş yaşamının bir bölümünü yurtdışında çalışarak geçirdi (Irak, Suudi Arabistan, ABD ve Rusya Federasyonu). 1996 Mart ayından 2009 Aralık ayına kadar 13 yıl uzun bir dönem Güney Avrupa Bölge İş Geliştirme Müdürlüğünü de yaptığı Pipelife International Holding'in Türkiye'deki yatırımı olan Arılı Plastik A.Ş.de çalışmıştır. Profesyonel yaşamı boyunca çalıştığı şirketlerin teknik hariç tüm bölümlerde yönetici olarak görev alan Yeşilşerit, ITC’nin Ulusal Danışmanı olarak Türk İhracatçılar Meclisi eğitimi projesi de dahil olmak üzere İGEME, İSO, İMMİB, ATSO, GTO, KUTSO, ATO, GATO, Orta Anadolu İhracatçılar Birliği ve Ege İhracatçılar Birliğinin birçok eğitimlerinde eğitmen olarak görev aldı.
Konuk yazar olarak Haber Türk Gazetesi ve çeşitli gazete ve dergilerde de Dış Ticaret, Pazarlama, Satış, Eğitim ve Kariyer Planlama konularında yazıları ve röportajları yayınlanmıştır. Uzun yıllar çalıştığı şirketleri temsilen katıldığı Dış Ekonomik İlişkiler Kurulunun özellikle Bağımsız Devletler Topluluğu ile yapılan yurtiçi ve yurtdışı İş Konseyleri toplantılarında görev almıştır. 2006 Yılından buyana İstanbul Ticaret Odası’nın İhracata İlk Adım Projesi’nde 10 Etap boyunca, 2015 e dek İTO Danışmanı olarak görev yapmıştır. 2011 Yılı başından itibaren T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından “URGE” tebliği çerçevesinde “Uzman Eğitmen/Danışman” olarak akredite edilen Yeşilşerit, bu kapsamda birçok işbirliği kurumu ile “İhtiyaç analizi”, “Proje kapsamı eğitimler” gerçekleştirmektedir.
Yeşilşerit, “Dış Ticaret, Uluslararası Pazarlama, Pazarlama Stratejileri, Satış ve Uluslararası Müzakere, Kurumsallaşma, Tedarik Zinciri Yönetimi” konularında Danışman olarak bilgi ve deneyimlerini Rönesans Değişim Bilimleri Enstitüsü, çatısı altında paylaşmaktadır.

Ödeme Koşulları ve İndirim Alternatifleri:
Program Bedeli 1.400,00 TL + KDV (%18)
Eğitim bedeline uygulama örnekleri ile birlikte ders kitapları, coffee-break ikramlar ve öğle yemeği dâhildir.

 • 2 kişi katılımlarda; % 5, 3 – 6 kişi katılımlarda; % 10 indirim uygulanmaktadır.

Yayın
Katılımcılarımıza hem eğitimi takip edebilme, not alabilmek hem de ileride gözden geçirebilmeleri için Rönesans tarafından özel hazırlanmış kitaplar ve uygulama örnekleri verilecektir.
Ayrıca www.ronesansakademi.com portalına kullanıcı adı: ad_soyad, şifre: xxx; yazarak girebilir ve eğitim süresince derslerin takip edilebildiği, sınıf içi mesajlaşmaların yapılabildiği sanal sınıf ortamından yararlanabilirler.Kayıt Formu

       

EĞİTİM KATALOĞU