UYGULAMALI İHRACAT DESTEKLERİ EĞİTİMİ
(KOBİDESK İşbirliği ile)

Yer
: Hilton Kozyatagı, Istanbul
Başlama Tarihi
: 10.01.2020
Bitiş Tarihi
: 10.01.2020
Süre
: 01 Gün - 07 Saat


Ayrıntılı Bilgi

Ticaret Bakanlığı İhracat Destekleri

  • Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği
  • Pazara Giriş Belgeleri
  • Fuar Katılım Desteği (Yurt dışı, Yurt içi)
  • Tasarım Desteği
  • Yurtdışı Birim, Marka ve Tanıtım Desteği
  • Markalaşma ve Turquality Desteği

İŞKUR Destekleri
KOSGEB Destekleri
Sektörel Uygulama Örnekleri

Eğitim Tarihi ve Yeri:
10 Ocak 2020, Cuma, 10:00 – 18:00
Hilton Kozyatagı, Istanbul

EĞİTMEN:
DERYA CEYLAN

Anadolu Üniversitesi İİBF İşletme Bölümünde lisans eğitimini ve daha sonra Preston University CG-MBA programıyla Yönetişim ağırlıklı İşletme Masterını tamamlayan Ceylan, Uluslararası Ticaret, Satış ve Pazarlama konularında yurt içinde ve yurt dışında birçok uzmanlık eğitimine katıldı.
İş hayatına 1996 yılında Çalık Holding'de Finans Uzmanı olarak başladı. Ardından Group Auto Türkiye'de Uluslararası Ticaret Uzmanı olarak 3 yıl İthalat ve İhracat süreçlerinde çalıştı. Vivetta Tekstil, Burç Kaplama gibi firmalarda Satış, Pazarlama ve Uluslararası Ticaret Yöneticiliği, CMS Makine'de Dış Ticaret Müdürlüğü ve Ortadoğu Satış Müdürlüğü, Tensaform'da İhracat Müdürlüğü ve İş Geliştirme Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Çalışmış olduğu tüm kurumlarda iş geliştirme ve alternatif finans kaynaklarına erişim konularında öncülük yaparak devlet desteklerinden ve finans alternatiflerinden etkin faydalanılmasını sağlamıştır. 2011 yılından bu yana inşaat, otomotiv, makine, mobilya, tekstil, kozmetik, moda gibi çeşitli sektörlerdeki kurumlara uluslararası ticaret ve devlet destekleri konularında danışmanlık yaparak bilgi ve birikimlerini paylaşmayı sürdürmektedir.

Ödeme Koşulları ve İndirim Alternatifleri:
Program bedeli: 600,00 TL + KDV
Eğitim bedeline uygulama örnekleri ile birlikte ders kitapları ve coffee-break ikramlar ve öğle yemeği dâhildir.

  • 2 kişi katılımlarda; % 5, 3 – 6 kişi katılımlarda  % 10 indirim uygulanmaktadır.

Yayın
Katılımcılarımıza hem eğitimi takip edebilme, not alabilmek hem de ileride gözden geçirebilmeleri için Rönesans tarafından özel hazırlanmış kitaplar ve uygulama örnekleri verilecektir. Ayrıca www.ronesansakademi.com portalına kullanıcı adı: ad_soyad, şifre: xxx  yazarak girebilir ve eğitim süresince derslerin takip edilebildiği, sınıf içi mesajlaşmaların yapılabildiği sanal sınıf ortamından yararlanabilirler.Kayıt Formu

       

EĞİTİM KATALOĞU